ЖАНГЖУ РАНСТАР ЛЕГА ПРОИЗВОДСТВО CO., LTD

Професионален производител на минијатурни топчести лежишта и топчести лежишта од 2007 година,
Сертифициран производител со ISO 9001:2015, производите по нарачка се прифатени во Runstar.

Главни производи

Сите наши производи се строго контролирани според ISO9001:2015

Професионално производство на топчести лежишта.

Zhangzhou Runstar Bearings Manufacturing Co., Ltd Основана во 2007 година, Zhangzhou Runstar Bearings Manufacturing Co., Ltd е професионален производител кој дизајнира и произведува минијатурни топчести лежишта и потисни топчести лежишта за индустриите во Џангжу, Кина.

Опремени со напредна производна линија и инструменти за инспекција, нашите главни производи се минијатурни топчести лежишта, топчести лежишта со длабоки жлебови, топчести лежишта од нерѓосувачки челик, топчести лежишта со прирабници, продолжен внатрешен прстен топчест лежиште и топчест лежиште, сите наши производи се строго контролирани според ISO9001: 2015 година и нашиот национален стандард GB/T 307.1, ние исто така дизајнираме и произведуваме приспособени производи за посебна примена.

Скролувајте до врвот